The Rodeo Idiot Engine taldea Europatik zehar biran

29 Aza '12 0
The Rodeo Idiot Engine talde Lapurtarrak kontzertu bira abiatuko du larunbatean europa zaharretik. Musikalki mathcore iluna jotzen duen taldea da honakoa, bidean, bi disko eta kontzertu bira anitz egindakoak. Guztiara 12 emanaldi izanen dira 14 egunetan, Frantzia, Belgika, Alemania, eta Herbeereak zeharkatuko dituztelarik. Parisen abiatuko duten bira, etxean amaituko dute, Baionako Kixkil ostatuan eskainiko duten emanaldiarekin.

Estudioko azken emaitza duten 'Fools Will Crush The Crown' lana aurkeztuko dute bira honetan.

The Rodeo Idiot Engine dira:
Allian - Gitarra
Txomin - Gitarra
Mikel - Bateria
Thomas - Baxua
Jerom - Ahotsak

Bira egunez egun:
Sat 01 December - La Cantine de Belleville, Paris (FRANCE)
Sun 02 December - Le Garage, Creative Music, Liege (BELGIUM)
Mon 03 December - Antwerp (BELGIUM)
Tue 04 December - Kulturrampe, Krefeld (GERMANY)
Wed 05 December - Cafe Extase, Tilburg (NETHERLANDS)
Thu 06 December -  Tiefgrund, Berlin (GERMANY)
Fri 07 December - Atari, Leipzig (GERMANY)
Sat 08 December - H**S, Kassel (GERMANY)
Sun 09 December - AK44, Giessen (GERMANY)
Mon 10 December - Molodoï, Strasbourg (FRANCE)
Tue 11 December -Black Hawk, Tours (FRANCE)
Fri 14 December - Kixkil Ostatua, Baiona (EH)

Bira:

Ibilbidea:
European Winter Tour MMXII with DIVIDER from 01/12/2012 to 11/12/12

Bideoa:



Komentarioak

Ez dago komentariorik