A B D E G I L P S T U Z

Amurrio (Araba)

15/11/19 Empty Files + Sega Sound Killers Burubio Kultur Elkartea aretoa

Andoain (Gipuzkoa)

17/11/19 Xabi (Señor No) Gaztetxea
22/11/19 Unidad Alavesa + Bamms Gaztetxea
30/11/19 Gozategi + DJ Bull Gaztetxea

Atarrabia (Nafarroa)

16/11/19 The Hypocondriacs + DJ sesioak Totem aretoa
28/12/19 HATORTXUROCK Hatortxu rock karpa

Azkoitia (Gipuzkoa)

16/11/19 Los Zopilotes Txirriaos Plaza

Azpeitia (Gipuzkoa)

16/11/19 Lagrimas de Sangre + El Intachable Rony.DJ set Sanagustin Kulturgunea
29/11/19 Habi + Agian Sanagustin Kulturgunea
14/12/19 Green Valley + Little Martin Selektah Sanagustin Kulturgunea
27/12/19 Gatibu Sanagustin Kulturgunea

Baiona (Lapurdi)

15/11/19 Facteur Sauvage + DJ Arachid Le Magneto aretoa
13/12/19 Inoreneroni + Alba Le Magneto

Bakio (Bizkaia)

15/11/19 Elortegi Anayak Txoberne taberna

Barakaldo (Bizkaia)

15/11/19 Ladilla Rusa Azkena aretoa
15/11/19 Diablo Cuney El Tubo aretoa
16/11/19 Nacho's Dick + Transeuntes Mendigo aretoa

Bermeo (Bizkaia)

17/11/19 Surfer Joe & Band Beleza Malandra Ateneo Kulturala aretoa

Berriz (Bizkaia)

29/11/19 Barry White Gonne Wrong Berrizko kultur etxea
05/12/19 Degraey (360º formatuan) Berrizko kultur etxea

Bilbo (Bizkaia)

15/11/19 Los Punsetes + Olimpia Kafe Antzokia
15/11/19 Insomnium + The Black Dhalia Murder + Stam1na Santana 27 aretoa
15/11/19 Marta Soto Stage Live aretoa
15/11/19 Sarah Vista + Help Me Devil Nave 9T aretoa
15/11/19 I Am Dive + Mobydick Shake! aretoa
15/11/19 Iker Martinez & Zaldi Herrenak + DePekuliars Satélite T aretoa
16/11/19 Shöck + Rat-Zinger Kafe Antzokia
16/11/19 Radiobleach + Suma Ø Santana 27 aretoa
16/11/19 Morodo & Okoumé Lions Stage Live aretoa
16/11/19 Huracán Romántica Azkena aretoa
16/11/19 TVAM + Atención Tsunami + Las Selvas Muelle aretoa
16/11/19 Verde Prato + Tronco Shake! aretoa
17/11/19 Dirty Dozen Brass Band Kafe Antzokia
17/11/19 The Lizards + Las Sexpeares Nave 9T aretoa

Donostia (Gipuzkoa)

15/11/19 Total Arse + Cult Of Misery + NorkZer?! + H&M + Astigarraga Thrower Añorgako gaztetxean
15/11/19 Los Bracco + Infame Dabadaba aretoa
16/11/19 Nikki Hill + Mojo Hand Intxaurrondo KE aretoa
16/11/19 Dominium + Our Days In Oblivion + A.O.D. Mogambo aretoa
16/11/19 Los Punsetes + Amparito Dabadaba aretoa
17/11/19 Listener + Sara Zozaya Dabadaba aretoa
29/11/19 Physis versus nomos Añorgako Jolas etxean
30/11/19 Onki Xin + Izaki Gardenak + Sega Sound Killers + Serge Larratxo Kultur Etxea

Durango (Bizkaia)

15/11/19 Nikki Hill Plateruena aretoa
16/11/19 The Cheap And Nasty Boys + Astoturfer Plateruena aretoa

Eibar (Gipuzkoa)

15/12/19 Broken Brothers Brass Band Portalea

Elgoibar (Gipuzkoa)

15/11/19 Serious Business Sotoan

Elorrio (Bizkaia)

16/11/19 Knockout + Azken sustraiak + El sonido de la metralla + Estutu + The bobby’s +… Gaztetxea

Ermua (Bizkaia)

16/11/19 Sarah Vista band Lobiano aretoa
14/12/19 Aurora Lobiano

Gasteiz (Araba)

15/11/19 Rizha Urban Rock Concept aretoa
15/11/19 Electric Mary + The Lizards Helldorado aretoa
15/11/19 Frank Carter & The Rattlesnakes + Kid Kapichi Jimmy Jazz aretoa
15/11/19 Shit Hit The Fan Ardo Ona aretoa
16/11/19 Valkyria + Hijos de Overon + Natribu + Delion Urban Rock Concept aretoa
16/11/19 Electric Mary + Umbilica Helldorado aretoa
16/11/19 Los Barones Jimmy Jazz aretoa
16/11/19 A Tuti Plain Ardo Ona aretoa
16/11/19 Amankomun + Mordor Ruido Orbain Kultur Elkartea aretoa
19/11/19 The Brontes Parral taberna
22/11/19 Izaki Gardenak + Occhi di Farfalla Gaztetxea
26/11/19 Physis versus Nomos Parral Aretoan

Gernika-Lumo (Bizkaia)

16/11/19 Siroka + Humus + The Lizards Iparragirre rock elkartea

Iruñea (Nafarroa)

15/11/19 De2enbluesband + Sloppy Blues Indara aretoa
15/11/19 Lágrimas De Sangre Zentral aretoa
17/11/19 Sparto Indara aretoa
17/11/19 Gussy & Los Tripulantes Zentral aretoa
27/11/19 Physis versus nomos Karmen kaleko Herriko Tabernan

Itsasu (Lapurdi)

15/11/19 ZaKILL + Infero Lasta Gaztetxea

Laudio (Araba)

15/11/19 Murgi (Tristtan Mourguy) Huts Taberna
16/11/19 Agustin Alkhat Aiaraldea Ekintzen Faktoria
30/11/19 Erruki Jauna + JAN + Fly Shit + Nocivo Orbeko Etxea

Portugalete (Bizkaia)

16/11/19 Angulo Inverso + Sholl + Sealed Room Groove aretoa

Santurtzi (Bizkaia)

16/11/19 Abereh + Mikel Uraken (bandarekin) La Kelo Gaztetxea

Soraluze (Gipuzkoa)

17/11/19 Ines Osinaga Herri Antzokia

Tolosa (Gipuzkoa)

15/11/19 Sharon Stoner + Letagin Bonberenea aretoa
16/11/19 Sega Sound Killers Bonberenea aretoa

Urizaharra (Araba)

16/11/19 Old Glasses Herriko Etxean

Zarautz (Gipuzkoa)

16/11/19 Tenue + Arrotzak + Nightwatchers + Solid Line gaztetxia