A B D E G I L M O S T U Z

Abadiño (Bizkaia)

01/02/20 Alerta + Rukula + DJ El Txef-a Txosnagunean

Amurrio (Araba)

24/01/20 Xabi Bandini + Izaki Gardenak Burubio Kultur Elkartea aretoa

Aretxabaleta (Gipuzkoa)

31/01/20 Eneritz Furyak Aretxabaletako Udaletxe Zaharrean

Arrasate (Gipuzkoa)

23/01/20 Pelax Gaztetxea

Arrigorriaga (Bizkaia)

25/01/20 Liberando el Corazon + Mr Pongo + Susterbaks + Sutan Gaztetxea

Atarrabia (Nafarroa)

24/01/20 Totem Vibrations #4: Dºuble Lion Sound System ft Gorka Dub + Equal Brothers So… Totem aretoa

Azkoitia (Gipuzkoa)

25/01/20 Egurra Ta Kitto + Rodeo Elkargunea

Azpeitia (Gipuzkoa)

24/01/20 Marmoka + Ibil Bedi Sanagustin Kulturgunea
24/01/20 Rodeo + Polibyus + Ezpalak Gaztetxea
01/02/20 Sonakay Sanagustin Kulturgunea
08/02/20 Rotten XIII + Txerokee + Alerta Gorria Sanagustin Kulturgunea
09/02/20 Idoia Hache Sanagustin Kulturgunea
14/02/20 Larra Bideak + Lizar Sanagustin Kulturgunea
15/02/20 Ilegales Sanagustin Kulturgunea
14/03/20 Zea Mays Sanagustin Kulturgunea

Baiona (Lapurdi)

24/01/20 Joseba Irazoki eta Lagunak + Ekiza Le Magneto aretoa
01/02/20 Physis vs Nomos Epaiska ostatua
07/02/20 Sara Zozaya Epaiska ostatua
04/04/20 Zortzi Epaiska ostatua
02/05/20 Birkit Epaiska ostatua
06/06/20 Ibon RG Epaiska ostatua
04/07/20 Saioa taldea Epaiska ostatua

Barakaldo (Bizkaia)

24/01/20 Incite + The Eleventh Plague El Mendigo aretoa
24/01/20 Red Iron Squad El Tubo aretoa
25/01/20 Trompas De Farlopio + Gog Y Las Hienas Telepaticas El Tubo aretoa

Bergara (Gipuzkoa)

31/01/20 Fly Shit + 30%+ Managaitz Kartzela Zaharra - Gaztetxea

Bermeo (Bizkaia)

24/01/20 Etxekalte + Mocker's Beleza Malandra Ateneo Kulturala

Biarritz (Lapurdi)

31/01/20 Willis Drummond + Pelax Atabal aretoa
02/02/20 Fat White Family + YGGL Atabal aretoa
07/02/20 Bal Bilaka Dantzaldia + ZEF Atabal aretoa
08/02/20 DUB GREETINGS: Nyabin Sound System meets Equal Brothers Atabal aretoa
01/03/20 Napalm Death + EyeHateGod + Misery Index + Rotten Sound Atabal aretoa
14/03/20 Frustration + Kap Bambino + Videodrome Atabal aretoa
16/03/20 Russian Circles + Torche Atabal aretoa
20/03/20 ACID ARAB + MAÏRÜ (Panda Valium - Polygorn) + MOÏ MOÏ (Dj Set) Atabal aretoa
26/03/20 Shannon Wright [pianoan bakarka] + Lucie Antunes Atabal aretoa
29/03/20 IIVII + Testura Pioche

Bilbo (Bizkaia)

23/01/20 IZAR & STAR: Hibai Etxebarria VS Benito Lertxundi Kafe Antzokia aretoa
23/01/20 Trompas De Farlopio + Broke Lord Shake! aretoa
23/01/20 Gaz Limbo + Gatom Bira kulturgunea
24/01/20 HAY POCO ROCK'N'ROLL: Bribriblibli + Los Platero + Triscando En La Hierba Kafe Antzokia aretoa
24/01/20 Alba Reche Stage Live aretoa
24/01/20 Reinier 'El Negrón' Elizarde 5tet BBK aretoa
25/01/20 HAY POCO ROCK'N'ROLL: Bribriblibli + Los Platero + Triscando En La Hierba Kafe Antzokia aretoa
25/01/20 La Kontra + Sentido Critico + Envite Stage Live aretoa
25/01/20 Chili Pepes Azkena aretoa
25/01/20 The Daltonics + The Bo Derek's Shake! aretoa
25/01/20 Tamaryn + Some Ember Satélite T aretoa
25/01/20 Enkore + Aneguria + Aiama Bilborock aretoa
26/01/20 Elina Duni & Rob Luft BBK aretoa
26/01/20 Hendrik Röver & Los Miticos Gts Crazy Horse aretoa
31/01/20 Travelli'n Brothers + Mike Sanchez Kafe Antzokia aretoa
28/03/20 Gatibu Miribilla

Bokale (Lapurdi)

08/02/20 Cumbiam'Bero La Locomotive

Donostia (Gipuzkoa)

23/01/20 Quique Gonzalez Victoria Eugenia
24/01/20 Pristine Dabadaba aretoa
24/01/20 Chili Pepes Doka aretoa
24/01/20 Javi Fermín Kutxa Kultur Kluba aretoa
24/01/20 Mikel Karton Pandoa taberna
25/01/20 Dead Bronco Dabadaba aretoa
25/01/20 Parly B + Rude Kanka + Selekta Stepi Dabadaba aretoa
25/01/20 Bihozkada + Habi Doka aretoa
25/01/20 Rixe + Cuero + Irmo Mogambo aretoa
26/01/20 Big Bob Railroad Be Club
27/01/20 Swingtronics Kutxa Kultur Kluba aretoa
31/01/20 Carla Dal Forno + Verde Prato Dabadaba aretoa
08/02/20 Zea Mays Dabadaba

Eibar (Gipuzkoa)

26/01/20 The Kabooms Portalea musika kluba

Elizondo (nafarroa)

25/01/20 ZaKILL + Hil Norbait + Torheit + Inertzia Gaztetxea

Elorrio (Bizkaia)

07/02/20 Sua + Telmo Trenor AteneON
15/02/20 Lisabo + Arima Arriola antzokia
06/03/20 Sacco + Kaskezur AteneON
03/04/20 Inoren Ero Ni AteneON
17/04/20 Stronger Together AteneON

Ermua (Bizkaia)

25/01/20 Big Dani Perez Band Lobiano

Eskoriatza (Gipuzkoa)

24/01/20 Serge Inkernu taberna

Gasteiz (Araba)

24/01/20 ASGARD FEST: Apocalypse Orchestra + Débler + Survael Urban Rock Concept aretoa
24/01/20 Entropia + Tutatis + Last Infusion Helldorado aretoa
25/01/20 Viva Suecia Jimmy Jazz aretoa
25/01/20 Diabólica + Alejandría Urban Rock Concept aretoa
25/01/20 King Sapo + The Renegados Helldorado aretoa
25/01/20 Hiri Galduak Vinylora
28/01/20 Matt Long and The Revenant Ones Urban Rock Concept aretoa
28/01/20 Abereh Parral taberna
31/01/20 La Regadera Jimmy Jazz aretoa
31/01/20 Jorge Berceo + Innervoice Urban Rock Concept aretoa
31/01/20 Lisabö + Lepora Gaztetxea
15/02/20 Zea Mays Jimmy Jazz aretoa

Gernika-Lumo (Bizkaia)

24/01/20 Tano + Worth It + Tropical Ice Land + Arrotzak Iparragirre rock elkartea
25/01/20 Kaskezur + Rukula Trinkete Antitxokoa

Getaria (Gipuzkoa)

01/02/20 ZaKILL + Kurkuma + Ozpinduk + Al Azetxo Gaztetxea

Iruñea (Nafarroa)

24/01/20 Komando Funk + Muxutrock + Acoustic Sound Machine Zentral aretoa
24/01/20 Sharon Stoner Infernu taberna
25/01/20 Zea Mays Zentral aretoa
30/01/20 Travellin Brothers + Mississippi Queen & The Wet Dogs Zentral aretoa
31/01/20 Zenobia + Regresion Zentral aretoa
01/02/20 Kike Tormenta Nebula
01/02/20 Baizera + Nublar + Burutik + Lu & Makalixters + Pilgrims Akelarre Kultur Elkartea

Irun (Gipuzkoa)

25/01/20 Horzdun + VIBORV + Crossed Lakaxita
02/02/20 BAKARLARI BAKARTION BIRA: Mikel Uraken + Birkit + Abereh + Eneritz Furyak Lakaxita gaztetxea

Itziar (Gipuzkoa)

31/01/20 Kike Tormenta Burugorri Ostatuan

Laudio (Araba)

24/01/20 VIBORV + Crossed Orbeko Etxea

Lizarra (Nafarroa)

24/01/20 Saia Goait Katxetas

Munitibar (Bizkaia)

25/01/20 Saia Goait + Arkada Social + Kinki Boys Plaza

Oñati (Gipuzkoa)

26/01/20 Birkit itturri taberna
31/01/20 Letagin + Rodeo Antixena Gaztetxea

Ordizia (Gipuzkoa)

07/02/20 StarBlues Delikatuz

Otxandio (Bizkaia)

25/01/20 Serge Koska taberna

Sopela (Bizkaia)

24/01/20 Nago Ta Ni + Fohen Plaza Beltza Kulturgunea aretoa
25/01/20 Days Of Abuse + To The Burial Plaza Beltza Kulturgunea aretoa

Soraluze (Gipuzkoa)

24/01/20 Anari Gaztetxean

Tafalla (Nafarroa)

25/01/20 Odolkiak Ordainetan + Thursday's Pussy Dogs + Azken Sustraiak + Bamms Kube aretoa

Tolosa (Gipuzkoa)

24/01/20 Sorotan Babies + Kaskezur Bonberenea aretoa
25/01/20 Tano! + Tropical Iceland Bonberenea aretoa

Ugao (Bizkaia)

26/01/20 Serge Jane jauregia

Zalla (Bizkaia)

24/01/20 Mikel Uraken (bandarekin) + Republica Musikadero Elkartea

Zarautz (Gipuzkoa)

31/01/20 Raglefant + Horzdun Putzuzulo Gaztetxea

Zornotza (Bizkaia)

24/01/20 Rat-Zinger + Konorte Zelaietako kontzertu gela